Portföy

1990 YILINDA KURULAN FİRMAMIZIN HEDEFİ GELİŞEN VE DEĞİŞEN TÜRKİYE'DE YATIRIMCIYI İSTEDİĞİ HEDEFE ULAŞMASINI SAĞLAMAKTIR.

AKBAL GAYRİMENKUL VE ARSA OFİSİ Hakkında Ofisimiz AKBAL GAYRİMENKUL VE ARSA OFİSİ , İstanbul / Pendik/ BATI Mahallesindedir. Emin Adımlarla İlerlemeye ve büyümeye devam eden AKBAL GAYRİMENKUL VE ARSA OFİSİ Profesyonel Ekip ile verilen hizmetin sektörün İhtiyacı olan güven Ve istikrarlılığı sergileyen Müşteri Memnuniyetini tam anlamıyla sağlamaktır.
Ekibimiz
KADİR GÖRKEM AKBAL
Temsilci
mustafa akbal
Yönetici Ortak
Hakkımızda Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi. ,Emlak, Komisyoncu, Emlak Ofis, Daire, Site, Kooperatif, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Depo, Dukkan, Dükkan, Fabrika, Otel, Restorant, Restaurant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Sanayi Arsası, Arsa, Satılık, Satilik,Devir, Devre, Mülk, Mulk, Apartman, Restoran, Plaza Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.